Bardzo miło jest nam Cię powitać w świecie magicznych narzędzi do rozwoju dla małych odkrywców! Nasz sklep może Ci zaoferować różnorodne pomoce terapeutyczne. W naszej ofercie mamy między innymi materiały do rozwoju takich dziedzin jak gramofotoryka. Przedszkole, szkoły, domowe kąciki do nauki czy gabinety logopedyczne — właśnie w tych miejscach sprawdzają się nasze zabawy i ćwiczenia. Rozwijajmy potencjał maluchów razem!

Przygoda rozpoczyna się właśnie tutaj

Gramofotoryka, czyli ręcznie malowane ćwiczenia oraz szlaczki dla dzieci, które znajdują się w ofercie naszego sklepu to przełomowy sposób na wprowadzenie maluchów do świata nauki i kreatywności. Każdy zestaw naszych pomocy został starannie zaprojektowany, aby móc zapewniać dzieciom rozwijający i inspirujący proces edukacji. Maluchy od najmłodszych lat z naszymi materiałami mają możliwość odkrywania tajemnic liter, kształtów czy dźwięków, a także mogą rozwijać jednocześnie wyjątkowe zdolności.

Radość z nauki!

Wiemy, że dzieci, na przykład 3 latki uwielbiają dobrą zabawę. Na szczęście ćwiczenia z zakresu gramofotoryki takie jak ręcznie malowane wesołe obrazki to dla maluchów przestrzeń, w której nauka staje się prawdziwą przygodą. Dziecko z ich pomocą może doskonalić swoje zdolności manualne, tworzyć pierwsze literki. Jednocześnie każdy przedszkolak będzie mógł także kształtować umiejętności związane z pisaniem. Dzięki naszej ofercie zabawa i nauka idą tu ramię w ramię, wzbudzając tym samym radość w odkrywaniu zupełnie nowych możliwości.

Grafomotoryka - ćwiczenia dla dzieci

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl