Rytmiczne bajeczki dla dzieci to krótkie historyjki z wyrażeniami dźwiękonaśladowczymi. Onomatopeje są ważne w rozwoju mowy dziecka i pojawiają się już pod koniec pierwszego roku, zatem bajeczki możemy z powodzeniem używać już od najmłodszych lat z dziećmi z opóźnionym rozwojem mowy, z wadami wymowy, z afazją, ze spektrum, z zaburzoną komunikacją, ale również z dziećmi w normie, które chcemy wprowadzić w świat czytania metodą sylabową.

Rytmiczne bajeczki są tak skonstruowane, że wyrażenia dźwiękonaśladowcze są naprzemienne z tekstem bajki co daje możliwość czytania jej razem z dzieckiem. Pomogą również dzieciom skupić uwagę i poprawić koncentrację.

Bajeczka jest idealna do czytania interaktywnego poprzez włączenie instrumentu do rytmicznego wygrywania jak również własnego ciała poprzez wyklaskiwanie, tupanie, pukanie.

Wersja czarno-biała będzie doskonałym pomysłem na stworzenie własnej książeczki przez dziecko, co sprawi, że będzie do niej chętnie wracało, ale także rozwijało dodatkowe umiejętności takie jak wycinanie, kolorowanie itp.

RYTMICZNE BAJECZKI DLA DZIECI

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl