W naszej kategorii produktów z materiałami do nauki oraz ćwiczenia samogłosek i spółgłosek przenosimy edukację językową na zupełnie nowy poziom. Nasze narzędzia to nie tylko wspaniali towarzysze zabaw, ale i partnerzy w fascynującej podróży przez świat liter i dźwięków. Koniecznie odkryj je już teraz!

Nauka czytania samogłoski — wyjątkowy start w świecie literatury

W naszym asortymencie znajdziesz między innymi materiały, które ułatwiają czynności takie jak symultaniczno sekwencyjna nauka czytania samogłoski. Dlaczego uważamy, że to klucz do sukcesu? Po pierwsze, dlatego że są zabawą i przyswajaniem nowych informacji w tym samym czasie. Nasze wyjątkowe narzędzia integrują naukę i zabawę, stawiając na integrację i rozwijanie zainteresowań dziecka. Możemy Ci zaproponować różnorodność ćwiczeń, oferujemy bowiem nie tylko tradycyjne zadania, ale także gry i aktywności, które potrafią angażować zmysły, ucząc w tym samym czasie.

Indywidualne tempo rozwoju

Nauka samogłosek i spółgłosek nie zawsze jest łatwa. A my świetnie rozumiemy, że dzieci rozwijają się w różnym tempie. Nasze narzędzia pozwalają na dostosowanie trudności do poziomu zaawansowania każdego malucha.

Harmonia dźwięków w przygodzie literackiej

Nauka samogłosek i spółgłosek od podstaw może być naprawdę świetną, efektywną zabawą dla maluchów. Nasi eksperci stworzyli bowiem zestawy, które kształtują poprawną artykulację, a także przygotowują do nauki pisania. Ćwiczenia, które mają uczyć samogłosek i spółgłosek to pierwszy krok w odkrywaniu tajemnic czytania i zrozumienia tekstu – te umiejętności są niezwykle potrzebne, ponieważ służą nam przez całe życie!

Nauka w kreatywny sposób

Oferowane przez nas materiały to przede wszystkim kreatywne ćwiczenia. Możemy Ci zaproponować zadania, które nie tylko uczą, ale także rozbudzają wyobraźnię oraz rozwijają różnorodne umiejętności językowe. Koniecznie przejrzyj nasze zestawy takie jak: Świąteczna minka, Świąteczne oddychanie czy Pani Zima czaruje!

Dlaczego uważamy, że nasze narzędzia i materiały są tak wyjątkowe?

Przede wszystkim dlatego, że łączą w sobie naukę z rozrywką, wspierając tym samym rozwój emocjonalny, społeczny, a także kognitywny dziecka.

Oparte na nauce

Dostępne w naszym internetowym asortymencie ćwiczenia do symultaniczno sekwencyjnej nauki czytania samogłosek są oparte na nauce. Tworzymy je bowiem z myślą o współczesnych metodach nauczania, współpracując przy tym z ekspertami logopedycznymi.

Ruszcie na wspólną przygodę!

Czytanie oraz nauka nie muszą być nudne! Zapraszamy Cię do wspólnej, fascynującej przygody z literaturą.

Zainicjuj fascynującą przygodę literacką z naszymi narzędziami logopedycznymi już dziś! Daj swoim dzieciom, bądź podopiecznym solidny start w nauce czytania i przygotuj je do wspaniałej podróży przez świat słów.

Ćwiczenia samogłoski i spółgłoski

BRYKAJĄCE LITERKI

BRYKAJĄCE LITERKI
BRYKAJĄCE LITERKI

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 3 dni

Cena:

8,00 zł

zestaw
  • nowość

MIŁE SAMOGŁOSKI

MIŁE SAMOGŁOSKI
MIŁE SAMOGŁOSKI

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 48 godzin

Cena:

8,00 zł

zestaw
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl