Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że poprzez zabawę i ciekawe, wesołe pomoce naukowe możesz wspaniale wspomagać rozwój mowy u dzieci? Niezależnie od tego, czy jesteś rodzicem, opiekunem czy nauczycielem bądź logopedą brzdąców oferta naszego sklepu może Cię w tym wesprzeć. Do zaoferowania Ci mamy na przykład ćwiczenia artykulacyjne dla dzieci, zabawy oddechowe oraz materiały rozwijające narządy artykulacyjne. Pomoce te nie tylko bawią, ale i sprzyjają prawidłowemu rozwijaniu między innymi mowy.

Kreatywne ćwiczenia to radosny rozwój

Wczesny okres dzieciństwa to kluczowy moment w kształtowaniu mowy oraz komunikacji. Nasze zabawy oddechowe na wesoło oraz ćwiczenia artykulacyjne w formie obrazków ręcznie malowanych to zbiór interaktywnych aktywności, które mogą angażować maluchy w proces rozwoju ich aparatów artykulacyjnych. Oferowane w naszym sklepie ćwiczenia to znakomity sposób na radosną i efektywną naukę poprzez zabawę.

Zabawa dźwiękiem i słowem

Ćwiczenia narządów artykulacyjnych mogą być naprawdę zabawne! Z oferowanymi przez nas materiałami to nie tylko seria ruchów czy powtórzeń, ale i obcowanie ze sztuką. Wszystkie z naszych ćwiczeń przeznaczonych do aparatu artykulacyjnego to urocze obrazki, które zostały ręcznie namalowane. Pozwalają one więc na różnorodne aktywności pomagające dzieciom w opanowaniu poprawnej artykulacji poszczególnych dźwięków, a także ułatwiają czerpanie radości z odkrywania językowego świata.

Razem raźniej

Oferowane u nas w sklepie ćwiczenia aparatu artykulacyjnego to znakomita okazja do zbudowania relacji z dzieckiem. Z pewnością przydadzą się one podczas domowych ćwiczeń, ale i zajęć w szkole czy przedszkolu.

ZESTAWY Z JAGODĄ I WISIENKĄ

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl