Kreatywne pomoce logopedyczne - sklep internetowy

Witajcie rodzice, opiekunowie oraz nauczyciele i terapeuci pracujący na co dzień z małymi odkrywcami! Czy wiedzieliście, że każda zabawa z maluchami może być nie tylko świetną rozrywką, ale i znakomitą okazją do rozwijania umiejętności mowy u dzieci? W naszym sklepie internetowym znajdziecie kreatywne pomoce logopedyczne, a także zabawki o takiej samej funkcji, które przeznaczone są między innymi dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Małe kroki do dużych słów

W wieku przedszkolnym dzieci rozwijają umiejętność mowy w zawrotnym tempie. Dlatego tak istotne jest, aby w sposób przyjemny i stymulujący wspierać ten proces. Wiedzą to zarówno rodzice, jak i nauczyciele, terapeuci czy logopedzi i neurologopedzi, którzy zaopatrują się u nas w zabawki i pomoce logopedyczne. Sklep, który prowadzimy tego typu produktów ma w swojej ofercie całe mnóstwo. Kreatywne zabawy to znakomita inwestycja w rozwój językowy maluchów. Wyjątkowość naszych artykułów podkreśla fakt, że są one niepowtarzalne – wszystko dlatego, że zostały ręcznie narysowane. Co ważne ich charakter jest uniwersalny. Nasze pomoce rozwijają mowę, funkcje wzrokowe i słuchowe, koordynację wzorkowo-ruchową, koordynację wzrokowo-ruchowo-słuchową, motorykę małą i duża oraz integruje te funkcje. A wszystkie te funkcje są niezbędne w procesie nauki czytania i pisania.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Zabawki logopedyczne dla dzieci, które można znaleźć w ofercie naszego sklepu, to pomoce naukowe kierowane do rodziców, opiekunów, nauczycieli przedszkolnych i wczesnoszkolnych oraz logopedów czy neurologopedów. Oferowane przez nas zabawki i kreatywne materiały stanowią znakomite wsparcie w pracy z dziećmi z problemami rozwojowymi takimi jak zaburzenia mowy bądź jej brak.

Dzieci to lubią!

Decydując się na znajdujące się w naszej ofercie zabawki i pomoce logopedyczne masz pewność, że trafią one wprost do serc maluchów. Wszystkie nasze kreatywne produkty zostały bowiem przez nie przetestowanie – ocena jest jednoznaczna, dzieci bardzo je lubią. Nauka przez zabawę jest przecież wpisania w rozwój dzieci w wieku przedszkolnym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl